Seminarium: „PROGRAMY OCHRONY POWIETRZA W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM” - narzędzie poprawy jakości powietrza

Data publikacji: 08.09.2016

Mamy przyjemność zaprosić przedstawicieli samorządów województwa łódzkiego do udziału w seminarium pt. „PROGRAMY OCHRONY POWIETRZA W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM” - narzędzie poprawy jakości powietrza.

 

Cele spotkania:

  • przybliżenie wiedzy na temat programów ochrony powietrza,
  • przedstawienie obowiązków wynikających z programów ochrony powietrza,
  • wskazanie możliwości uzyskania wsparcia finansowego na realizację programów ochrony powietrza,
  • wymiana doświadczeń w zakresie realizacji programów ochrony powietrza.

 

Seminarium organizowane jest w terminach:

  • 29.IX.2016r. (900-1330)- dla przedstawicieli samorządów z terenu powiatów: łęczyckiego, poddębickiego, sieradzkiego, zduńskowolskiego, łaskiego, wieruszowskiego, wieluńskiego, pajęczańskiego.

INFORMUJEMY O PRZESUNIĘCIU TERMINY SPOTKANIA Z 06.X.2016r. NA 07.X.2016r.

  • 07.X.2016r. (900-1330) - dla przedstawicieli samorządów z terenu powiatów: bełchatowskiego, radomszczańskiego, piotrkowskiego, opoczyńskiego, tomaszowskiego, rawskiego, pabianickiego, łódzkiego wschodniego, brzezińskiego, skierniewickiego, zgierskiego,  łowickiego, kutnowskiego oraz miast Piotrków Trybunalski, Łódź i Skierniewice.

 

 Spotkania odbędą się w Sali Obrad Sejmiku Województwa Łódzkiego (Nr 104) znajdującej się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, przy Piłsudskiego 8 w Łodzi.

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału 1 przedstawiciela urzędu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Potwierdzenie udziału w spotkaniach prosimy konsultować telefonicznie lub mailowo.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 42 663 36 14.

Informujemy, że w związku z rozpoczęciem przebudowy parkingu, nie ma możliwości zaparkowania pod siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.